bell

Тепер прибираємо у офісі: ми почали працювати з юридичними особами! Докладніше

Увага! Платформа iCan для пошуку допомоги по дому, саду та городу, доступна тільки у Львові

Послуги / Догляд за садом і городом

Щоб ваш сад чи город виглядав доглянутим і тішив вас буйним цвітінням і рясними плодами необхідно докласти великих зусиль для догляду. Тому саме послуги садівників є популярними у нашому суспільстві. Садівники потрібні не лише для роботи у приватних будинках, а і для догляду на територіях дитячих садків, шкіл, готелів, банків.

Дуже важливо доглядати постійно територію, оскільки багато сезонних рослин потребують постійної уваги. Людина, яка не має достатньо знань, щоб доглядати за садом і городом, може не лише не правильно доглядати, а і нашкодити рослинам, тому краще цю роботу довірити професіоналам. Для вашої зручності ми розробили категорію сад/город і тепер ви можете довірити догляд саду чи городу нашим помічникам - садівникам.

Повна сума за догляд саду, городу чи прибирання подвір’я буде оголошена помічником після огляду об’єму роботи. Наша платформа може вам запропонувати допомогу садівника не лише у Львові, а і наближених населених пунктах до міста (Брюховичі, Винники, Сокільники, Лисиничі).

Виїзд помічника в межах Львова 150 грн, за місто 250 грн і більше* (*ціна залежить від віддаленості населеного пункту  від Львова).