Увага! Платформа iCan для пошуку допомоги по дому, саду та городу, доступна тільки у Львові

bell

Тепер прибираємо у офісі: ми почали працювати з юридичними особами! Докладніше

Послуги / Прибирання вашого подвір'я

Перше, що бачить людина, яка завітала до вас в гості в приватний будинок - територія навколо будинку. Тому дуже важливо підтримувати чистоту і порядок не лише в будинку, а і на подвір’ї. Догляд за подвір’ям потребує клопіткої праці постійно, особливо сезонне прибирання. Наприклад, якщо у вас багато дерев чи кущів, весною потрібно їх правильно обрізати, літом спостерігати за ними, а осінню прибирати листя та правильно підготувати до зими.

Щоб було затишно у вас на подвір’ї важливо правильно і вчасно доглядати за газоном та рослинами. Догляд за подвір’ям потрібний не лише, якщо ви власник приватного будинку, а і на території шкіл, дитячих садків, банків, готелів.

Виїзд помічника в межах Львова 150 грн, за місто 250 грн і більше* (*ціна залежить від віддаленості населеного пункту  від Львова). Повна сума за догляд саду, городу чи прибирання подвір’я буде оголошена помічником після огляду об’єму роботи.

Ми надаємо послуги не лише у Львові, а і в населених пунктах наближених до міста (Брюховичі, Винники, Сокільники, Лисиничі).