Увага! Платформа iCan для пошуку допомоги по дому, саду та городу, доступна тільки у Львові

bell

Тепер прибираємо у офісі: ми почали працювати з юридичними особами! Докладніше

Всі відгуки замовників

Задоволена послугами! Досить довго не могла знайти помічниці по дому, iCan допомогли підібрати хорошу помічницю в межах мого бюджету. Мені імпонує професійних підхід менеджера, готовність до розмови, гнучкість до потреб клієнта. Словом я рекомендую!

Наталія Смуток

Щойно скористався сервісом - помив вікна в будинку. Враження позитивні, ціна+якість - задоволений. Планую ще спробувати при нагоді. приємно, що в нас появляються хороші сервіси. Так тримати!

Юрій Капковський

Потрібно було залишити нашу котейку на перетримку на декілька днів. ICan дійсно виручив - швидко знайшли нам помічницю, ще й близько до дому.

Іра Гнатів

Вперше користувалася послугами платформи в минулому році і планую й надалі час від часу звертатися до дівчат по допомогу. Вразила оперативність відпрацювання заявки та рівень сервісу в цілому. Бажаю вам в новому році більше задоволених та вдячних клієнтів!

Александра Гуинд

Почну з того, що тут реально демократичні ціни. Хоч і часу пішло в трьох (!) дівчат більше, ніж планували вони і довелося завершувати роботу на наступний день. 70 м.кв, після ремонту. Всюди цементний пил, про вікна взагалі мовчу- будівельна плівка, скотчі і т.д. Від одної думки про прибирання там- мене просто тіпало. Загалом прибирання з розрахунку, якби прибирала одна людина, зайняло 21 годину. Я дуже рада, що є такий сервіс з доступними цінами і високою якістю роботи.

Юлія

Рекомендую. Бо вирішили швидко, хоча і дорого дві мої найболючіші проблеми. Клієнтоорієнтовані менеджери і роботящі майстри. Дякуємо майстру Богдану за оперативність !!!!!!💪💪💪💪💪💪🔝🔝🔝🤙🏻🤙🏻🤙🏻😉

Оксана Капінус

Дуже задоволена роботою дівчат, зробили в квартирі ідеальну чистоту

Юліана Голуб

Той момент, коли треба винести з квартири все накопичене за кілька років і щей прибрати, помити вікна, балкон, холодильник і т.д. Без iCan і не уявляю скільки часу і сил це б коштувало... Дякую за якісну допомогу! Буду звертатись ще.

Галина Жеребецька

Заявка обробляється швидко, прибирання завжди виконане якісно. Відмінний сервіс! :)

Дарія Чубар

Скористались послугою генеральне прибирання офісу. Хороший та швидкий сервіс, результатом задоволені.Дякую)

Яна Ванівська-Саврук

Чудовий сервіс!величезне спасибі за допомогу!професійне виконання роботи за приємну ціну!

Катерина Штокало

Дякую! все швидко та якісно. ви економите безцінний час)

Ольга Черняк

Супер сервіс. Дуже вам дякую!

Максим Петюренко

Користувалась послугами сервісу по прибиранню квартири. Дуже задоволена помічницею Наталею: прийшла вчасно на вказану годину, виконала швидко і якісно прибирання, звернула увагу на найменші деталі. Дякую і рекомендую

Христина Лучків

Швидко, дуже зручно, приємна комунікація і хороший сервіс

Іра Полежак