bell

Тепер прибираємо у офісі: ми почали працювати з юридичними особами! Докладніше

Увага! Платформа iCan для пошуку допомоги по дому, саду та городу, доступна тільки у Львові

Про нас. Як працює платформа iCan

iCan - сервіс для швидкого та безпечного пошуку помічників для побутових завдань: прибирання в квартирі та багато іншого.

Наразі сервіс працює лише у Львові та прилеглих населених пунктах (Винниках, Брюховичах, Сокільниках). З часом ми плануємо розвиватись та відкриватись в інших містах України.

Як це працює?

  1. Заповнюєте анкету, обравши категорію та залишивши свої контактні дані. Щоб обрати категорію перегляньте інформацію про наші послуги.

  2. До Вас телефонує адміністратор для уточнення деталей (пн-сб 10:00-20:00).

  3. Ви отримуєте лист з деталями завдання (дата, година виконання та ім’я виконавця) і лінком на оплату.

  4. Оплачуєте, переавторизувавши банківську карту. Зверніть увагу: Гроші з Вашого рахунку знімаються лише після успішно виконаного завдання. До того моменту вони зберігаються заблокованими на Вашому рахунку. Так ми гарантуємо повернення грошей, якщо щось піде не так, а помічник буде впевнений, що отримає узгоджену оплату без затримок.

  5. Помічник приходить до Вас у зазначений час і виконує завдання.

  6. По закінченню роботи до Вас телефонує адміністратор, щоб отримати зворотній зв’язок по виконаному завданні. Якщо все гаразд ми розблоковуємо кошти і переводимо помічнику. В разі виникнення нюансів обговорюємо наші подальші дії.

Як стати помічником?

Якщо ви бажаєте стати нашим помічником - заповніть, будь ласка, форму і ми з вами cконтактуємо для обговорення подальшої співпраці.

Наші переваги

Працюємо лише з перевіреними помічниками

Кожен помічник сервісу iCan проходить декілька ступенів перевірки і підтверджує свої персональні дані. Також помічники проходять співбесіди та онлайн-навчання. Тому iCan безпечний для замовників.

Відгуки

Після завершення роботи ми просимо замовника і помічника залишити відгуки, які можна побачити на нашій сторінці у соціальні мережі https://www.facebook.com

Зручна і безпечна оплата

Вартість завдання перераховується з банківської карти замовника на рахунок помічника лише після успішного завершення завдання.

Хто ми?

1. Ми будуємо платформу за принципом рівності та взаємоповаги всіх учасників.

2. Вектор масштабування - Україна і Захід. Ми плануємо розвиватись та відкриватись в інших містах України, а згодом вийти і на європейський ринок (не на схід, а на захід).

3. Ми - принципово україномовний ресурс. З часом ми також створимо англомовну і локалізовані версії сайту у кожній країні, в яку ми заходимо.

4. Ми - “cервіс з людським обличчям”.

- Кожен помічник сервісу iCan проходить кілька ступенів перевірки, особисту співбесіду, і підтверджує свої персональні дані. Тому iCan безпечний для замовників.

- Нашою місією є формування культури сервісу в Україні. Ми проводимо навчання кожного помічника і оцінюємо якість виконаних робіт.

- Ми гнучкі, спілкуємося з замовниками особистісно, допомагаємо формувати очікування і враховуємо особисті побажання.

- Прагнемо стати саме довіреною особою для обох сторін при укладенні угод у різних аспектах.