bell

Тепер прибираємо у офісі: ми почали працювати з юридичними особами! Докладніше

Увага! Платформа iCan для пошуку допомоги по дому, саду та городу, доступна тільки у Львові

Чому саме ICan?

Чому саме ICan?

Чому саме ICan?

Якщо ви опинились на цій сторінці, напевне ви шукаєте допомоги по дому. Можливо, ви щойно зробили ремонт і вам потрібно поприбирати все, що залишилось після. Чи у вас накопилась гора одягу, яку треба попрасувати. Може, ви відправляєтесь у відрядження й не маєте на кого залишити свою собаку. У будь-якому разі — ви в правильному місці. Тому що iCan — це компанія, яка покликана стати вам у пригоді.

Чому саме ICan?

ICan — це не просто клінінг-сервіс. Ми — компанія з людським обличчям. Що це означає для вас?

1. Не прибиральник, а помічник

Ідея ICan полягає в тому, щоби з’єднувати вас із людьми, які хочуть і люблять допомагати. Коли ви замовите прибирання в нас, до вас прийде людина, яку ви ніби вже давно знаєте. Кожен із помічників платформи проходить перевірку, співбесіду та онлайн-навчання. Ми знаємо кожного з наших помічників, ніби друзів. Виділяємо сильні сторони кожного, щоби підібрати вам саме ту людину, яка найкраще справиться із вашим завданям. Адже наша основні цінності — це якісна робота та теплі взаємовідносини.

2. Дешевше, ніж клінінг-сервіс

Це не просто гучна заява, так справді є. Можете порівняти самі. Як ми цього досягаємо? Справа в нашому підході. Так, у нас не працюють професіонали й на генеральне прибирання до вас не завітає бригада сімох людей із професійними засобами. Але чи принципово для вас, щоби вашу оселю прибирали професіонали? Наші помічники не програють у якості послуг. Так само, як ваша мама знає, як прати вовну й шовк, хоча не професйна прачка. Звідси й нижча ціна — ви платите помічникам за роботу, яка зроблена з душею. Якщо об’єми роботи великі, наші менеджери запропонують вам знижку.

3. Гарантована якість

«Як ви можете гарантувати якість роботи, якщо самі сказали, що не набираєте професіоналів?» — можете спитати ви. Тут усе просто. Ви самі оцінюєте якість роботи й не платите, поки все не буде ідеально. Коли ви робите замовлення і домовляєтесь про послугу, на вашому рахунку заморожуються кошти за роботу. Після того, як помічник виконав свою справу, до вас телефонує менеджер, дізнається, чи задоволені ви роботою. Якщо ви відгукуєтесь позитивно — гроші переходять помічнику, якщо ні — шукаємо вирішення вашої проблеми. Скажмо чесно, на початку нашої роботи траплялись випадки незадоволення, але після такого досвіду в нас залишились тільки ті помічники, у яких ми впевнені на всі 100 %. Можете самі почитати відгуки про нас на facebook.


Тому, звертайтесь, якщо потрібна допомога. Список послуг, з якими справляться наші помічники дивіться на сайті. Займайтесь тим, що для вас важливо: проведіть час із близькими, виділіть час для хобі, чи спокійно закрийте дедлайни. А про побутові справи подбає iCan.