bell

Тепер прибираємо у офісі: ми почали працювати з юридичними особами! Докладніше

Увага! Платформа iCan для пошуку допомоги по дому, саду та городу, доступна тільки у Львові

Генеральне прибирання: особливості та основні відмінності

Генеральне прибирання: особливості та основні відмінності

Генеральне прибирання: особливості та основні відмінності

Особливості генерального прибирання 

Генеральне прибирання потрібно проводити у будь-яких приміщеннях: квартирах, офісах, на виробництвах. Від стандартного прибирання воно відрізняється складністю забруднень та передбачає використання більшої кількості специфічних засобів. 

Помічниці iCan під час генерального прибирання:

▪️ дезінфікують санвузли;

▪️ проводять суху чистку м’яких меблів, килимів, матраців тощо;

▪️ очищують від пилу радіатори, кондиціонери, карнизи;

▪️ знімають вапняний наліт із хромованої сантехніки;

▪️ видаляють жир та дезінфікують місце для сміття на кухні;

▪️ та багато іншого.

Крім цього, у разі прибирання комерційного приміщення, помічниці можуть працювати у позаробочий час. 

Звідки береться пил та бруд

Ви помічали, що вже за кілька годин після вологого прибирання, на меблях осідає пил? Однак звідки він береться? 

Найчастіше — через вікна. Велика кількість автомобільних вихлопів та вітри, які розносять вуличний пил, проникають крізь відчинені вікна та осідають у щойно прибраній кімнаті. 

Також бруд заносять люди: на своєму взутті та одязі, мікрочастинки якого періодично осідають у вигляді пилу. Також у складі пилу є часточки шкіри людей та шерсть тварин. 

Це не лише неприємно, а й може бути небезпечно. Велика кількість пилу у приміщенні може викликати алергію. Крім цього, бруд у кімнатах може спровокувати появу плісняви та розмноженню грибків та бактерій. Зовні це важко помітити, однак такі забруднення погіршують сон, знижають концентрацію уваги та імунітет. 

Саме тому потрібно регулярно проводити генеральне прибирання. Це не лише збереже красивий зовнішній вигляд кімнати та речей у ній, а й позитивно впливатиме на здоров’я людей.

Як часто потрібно проводити генеральне прибирання? 

Все залежить від забрудненості приміщення. Найкраще проводити генеральне прибирання 1 раз на місяць, однак якщо такої можливості немає — не менше 2-х разів на рік. 

Генеральне прибирання потрібне:

▪️ якщо воно давно не проводилось;

▪️ після приходу гостей;

▪️ перед приїздом новонародженої дитини;

▪️ після виявлення інфекційних хвороб у працівників/мешканців;

▪️ перед та після гучних святкувань;

▪️ у разі великої кількості забруднень;

▪️ якщо в домі живе вагітна жінка чи людина з алергією.

А для підтримання чистоти після генерального прибирання iCan надає послуги стандартного та експрес-прибирання

Як прибирати ефективно?

Зробити самостійно VS довіритись професіоналам

Генеральне прибирання — досить часозатратний процес. В залежності від розмірів приміщення, воно може зайняти від кількох годин до кількох днів. 

Саме тому на великі об’єкти помічники iCan виходять працювати групами. Таким чином ми досягаємо найкращого балансу між швидкістю та якістю прибирання. 

З чого почати генеральне прибирання

Найкраще почати зі спального приміщення. Приділіть увагу подушкам, матрацу, м’яким меблям, ковдрам. Їх потрібно вичистити від пилу та видалити усі забруднення. 

Подушки та ковдри взимку можна вивісити на мороз — це дасть приємне відчуття свіжості. Щодо матраца, якщо немає можливості вичистити плями вдома — найкраще віддати його до хімчистки. 

Не забувайте приділяти увагу плінтусам, батареям, простору під ліжками та диванами. Найчастіше саме там накопичується велика кількість пилу. 

Також протріть усі світильники, бра, вимикачі та розетки. Не забудьте і про кімнатні рослини — їхнє листя накопичує дуже багато пилу. 

Пам’ятайте про базові принципи прибирання — вони працюють і тут:

✅ Принцип згори-вниз та зліва-направо. Спочатку прибирайте те, що зверху, рухаючись зліва направо. Підлогу залишіть наостанок.

✅ Розділіть простір на зони. Не намагайтесь зробити все одразу, адже генеральне прибирання — це досить клопіткий процес. Краще прибирати кілька днів (один день —  одна зона), але зробити це якісно. Можна прибирати у такій послідовності: кухня, санвузли, кімнати (прибирання пилу, прибирання порохотягом), миття підлоги, винос сміття. 

На що звертати увагу під час генерального прибирання:

▪️ Ліжко. У матраці можуть жити близько 2 млн пилових кліщів. Крім цього, якщо його не чистити, вже за 10 років матрац важитиме вдвічі більше через пил, який він в собі накопичив.  

▪️ На місця зберігання. У підсобках, коморах чи на балконі часто накопичується велика кількість сміття. 

▪️ Місця стику на кухні та у санвузлі. Це — одні з найнебезпечніших місць в домі, адже саме на місцях стику може виникати пліснява. 

▪️ Люстри, розетки, вимикачі, батареї, плінтуса тощо. Тобто на усі місця, на які ви не звертаєте увагу при стандартному прибиранні.

Пам’ятайте!

❌ Не варто економити на засобах для прибирання. Мета генерального прибирання — максимально видалити забруднення та продезінфікувати приміщення. Цього не завжди можна досягнути дешевими, але неефективними засобами. 

Генеральне прибирання: користь

Після генерального прибирання залишається відчуття не лише візуальної, але і фактичної чистоти. 

Після правильно проведених дій повітря у кімнатах стане легшим та чистішим, речі здаватимуться новішими, а квартира, дім чи офіс виглядатимуть набагато доглянутішими.

Скільки це коштує?

Все індивідуально та залежить від різних чинників: як давно проводилось останнє прибирання, яка площа приміщення, наскільки воно забруднене тощо. Однак ціни в iCan залишаються демократичними та стартують від 350 гривень.

Розрахувати приблизну вартість можна у нашому калькуляторі: http://bit.ly/2VJbOez

Замовлення за телефоном: +380 073 491 29 21.

Телефонуйте! Все буде чистенько ✨ Разом з ICan.