Увага! Платформа iCan для пошуку допомоги по дому, саду та городу, доступна тільки у Львові

bell

Тепер прибираємо у офісі: ми почали працювати з юридичними особами! Докладніше

Генеральне прибирання перед Новорічними святами

Генеральне прибирання перед Новорічними святами

Генеральне прибирання перед Новорічними святами

До новорічних свят залишилось зовсім мало а це означає, що саме час скласти список усіх справ, які варто завершити у цьому році. Одне із важливих місць у цьому списку звичайно ж займає прибирання.

У даному випадку, прибирання носить не лише практичний, а й певною мірою символічний характер - ми прощаємось зі всім зайвим у нашому житті, очищаємо простір для всього нового і доброго, що принесе нам Новий рік. Ялинку також хочеться принести і прикрашати вже у чистій квартирі чи будинку. Тому без генерального прибирання не обійтись.

Генеральне прибирання, як правило, означає, що звичайним миттям підлоги чи прибиранням пилу не обійтись. Потрібно буде прикласти максимум зусиль для бажаного результату.

Мова піде про наведення порядку у гардеробі та шафах; прибирання серванту, включаючи посуд, фужери, кришталь, вази; чищення світильників та дзеркал; миття вікон; полірування меблів; генеральне прибирання кухні, включаючи кухонні поверхні, плиту, духовку, мікрохвильову пічку, холодильник; прибирання в ванній кімнаті та інше.

миття підлоги

Зверніть увагу і на килими та ковроліни, які також потребують чистки. Не забудьте також про прання, а саме прання штор та фіранок, а також їх прасування. Цей список наводить жах, чи не так? Більше того, він здається просто нескінченним.

Природно, що в очікуванні Різдва, більшості із нас хочеться планувати зустрічі з родиною та друзями, складати списки хороших фільмів для перегляду, а також полювати за кращими новорічними подарунками для близьких. Дехто із нас використовує цей період для того, щоб відпочити, погрітись на сонечку десь у теплих краях чи помандрувати вуличками міст Європи. Адже свята ідеальний час для перезагрузки, нових починань та відпочинку.

подарунок

Що ж в такому випадку робити із прибиранням? Ми подбаємо про нього замість вас, адже ми компанія iCan - сервіс пошуку допомоги по дому. Ми пропонуємо допомогу по дому, включаючи генеральне прибирання. Наші помічники приведуть вашу квартиру чи будинок в ідеальний стан перед новорічними святами.

Наші помічники можуть виконати наступні роботи: прибирання порохотягом, вологе прибирання підлоги, протирання пороху, очищення світильників, очищення м’яких меблів, миття дзеркал та протирання плінтусів, очищення дверних ручок, розеток, вимикачів, видалення пилу з радіаторів, кондиціонерів, карнизів, шафи і антресолі, мийка та дизенфекція санвузла, генеральне прибирання кухні та інше.

миття вікон

Наш лозунг - ми працюємо, а ви відпочиваєте. Інтригуюче, чи не так? І головне, що скористатись нашими послугами дуже просто. Для цього вам необхідно зробити кілька простих кроків. Зареєструйте завдання для помічника по дому на нашому сайті https://www.ican.net.ua/. Якщо у нас виникнуть запитання ми зателефонуємо для уточнення. Також ви можете подзвонити нам чи залишити повідомлення у розділі ‘Контакти’.

Ми підшукаємо для вас найбільш відповідного помічника і надішлемо деталі про оплату. Помічник виконуєте завдання, ви перевіряєте та підтверджуєте, що усе гаразд і ви задоволені якістю. Лише після цього переказуємо винагороду помічникові.

Зацікавились? Звертайтесь до нас вже сьогодні, адже перед новорічними святами послуги прибирання користуються попитом, а ми хочемо встигнути прибрати ваш дім та звільнити для вас вільний час на розваги, спілкування з родиною та подорожі. Ми, у компанії iCan, чекаємо на ваші побажання стосовно допомоги по дому.

ялинка

Щиро бажаємо вам приємних святкових приготувань та щасливого Нового року.