bell

Тепер прибираємо у офісі: ми почали працювати з юридичними особами! Докладніше

Увага! Платформа iCan для пошуку допомоги по дому, саду та городу, доступна тільки у Львові

Як швидко прибрати у квартирі чи будинку?

Як швидко прибрати у квартирі чи будинку?

Як швидко прибрати у квартирі чи будинку?

Що робити, якщо вдома терміново потрібне прибирання, а часу зовсім немає?

У той час, як деякі люди вважають прибирання і роботу по дому терапією, значна більшість людей не любить прибирати вдома. В наші дні в епоху стрімкого способу життя ми легко втомлюємось після робочого дня; у нас навіть не завжди є час на спілкування із друзями, не те що прибирання квартири.

Тому, коли приходить час щотижневого прибирання квартири чи будинку, ми буквально змушуємо себе зробити цей крок взятися за порохотяг та швабру.

Швидке прибирання квартири та будинку

Намагайтеся не приділяти занадто багато часу сортуванню безладу, не знаючи за що ж взятися в першу чергу. Якщо в будинку є кімната, прибирання якої займає найбільше часу, тоді ви можете прибирати цю кімнату останньою.

Річ, про яку потрібно згадати, щоб зробити прибирання швидким, це те, як професійні прибиральниці чи клінінгова компанія зробила б це. А також, скористайтесь нашими порадами, як можна швидко та якісно прибирати вдома.

Поради щодо прибирання вдома

Навчаючись у професійних прибиральниць, ви можете запам'ятати кілька стратегій і порад для прибирання в одну мить.

1. У першу чергу прибирайте ту частину квартири чи будинку, де необхідне генеральне прибирання. Як правило там потрібно протерти пил, помити підлогу, скористатися порохотягом і продезінфікувати поверхні. Практично завжди генерального прибирання потребують ванна та кухня. Зробіть прибирання зверху вниз і зліва направо, щоб переконатися, що кожен куток був прибраний.

2. Коли ви займаєтеся прибиранням кімнати, інший спосіб рухатися швидко - це не пропускати нічого і працювати "за годинниковою стрілкою", уявляючи кімнату як великий годинник. Уникайте переміщення всередині кімнати з одного боку в інший або переходу до наступного місця, поки не закінчили прибирання попереднього.

3. Для того, щоб прибрати швидко, ми рекомендуємо здійснювати прибирання у наступному порядку:

  • протирайте пил,

  • протріть дзеркала і скло спеціальним засобом,

  • протріть поверхні меблів вологою ганчіркою чи спеціальним засобом,

  • зробіть вологе прибирання підлоги,

  • скористайтесь порохотягом для килимів.

Засоби для чищення та прибирання

Щоб закінчити швидко, вам потрібні надійні засоби для чищення. Переконайтеся, що завжди зберігаєте їх правильно або замінюйте за потреби.

Не менш важливо подбати про якість засобів для чищення, вибирайте екологічно чисті засоби, які не причинять шкоди вашому здоров'ю.

Чим краще прибирати квартиру: хитрощі

Пропонуємо вам кілька корисних порад, які допоможуть прибрати квартиру чи будинок якісно та значно швидше.

Рушники з мікрофібри

Це, мабуть, одна із найкращих речей, що коли-небудь траплялася у прибиранні; рушники із мікрофібри легко збирають бруд без пошкодження поверхні меблів.

Швабра з мікрофібри

Підлога є однією з найбільш важких поверхонь для очищення від бруду, що з'являється від нашого взуття і капці. Робота зі шваброю з мікрофібри легко очищає вашу підлогу в одну мить.

Нейлонова мітла

Миття нею вашої підлоги допомагає не розбризкувати мильну піну на стіни. Коли мітла суха, вона завжди працює краще.

Порохотяг

Порохотяг обладнаний полегшеним висуненням ручки та кількома насадками, ви можете легко очистити тканини, бильця або середину шухляд.

Отже, якщо ви все ж знайшли час та натхнення на прибирання вдома. сподіваємось наші поради допоможуть вам. Проте, ви також завжди можете скористатись послугами наших помічників, замовити прибирання, прання, прасування та інші послуги по дому.