Увага! Платформа iCan для пошуку допомоги по дому, саду та городу, доступна тільки у Львові

bell

Тепер прибираємо у офісі: ми почали працювати з юридичними особами! Докладніше

Міфи та страхи при замовленні допомоги з прибиранням додому

Міфи та страхи при замовленні допомоги з прибиранням додому

Міфи та страхи при замовленні допомоги з прибиранням додому

“Неякісно поприбирають, щось вкрадуть, а я ще й дорого за це заплачу”. Якщо такі думки вам знайомі, пропонуємо розглянути найпопулярніші міфи та страхи при замовленні послуг прибирання додому. А ми спробуємо відповісти, чому боятися не варто.

Я боюсь впустити чужу людину додому

Наші помічники — це обличчя ICan. Тому перш ніж виїжджати на своє перше замовлення, усі кандидати проходять кількарівневу співбесіду:

  • 1 етап — телефонна розмова;

  • 2 етап — особиста зустріч;

  • 3 етап — підписання договору.

Підписуючи договір кандидати надають свої паспортні дані, тому ми можемо перевірити, з ким починаємо співпрацю. 

Після цього майбутні помічники проходять навчання, під час якого ми багато спілкуємось. Таким чином до клієнта виїжджають вже перевірені люди, а не незнайомці з «вулиці». 

Ми довіряємо нашим помічникам, тому ви можете не хвилюватись за їхню порядність.

В мене погано приберуть

ICan несе відповідальність за якість надання послуг. Помічник/ця — це не звичайна прибиральниця. Ми вкладаємо зусилля у професійність помічників: проводимо вступне навчання для новачків та щопіврічне підвищення кваліфікації для поточних працівників. Тому всі помічники ICan знають основи сервісу та розуміють, як правильно прибирати різні типи поверхонь згідно зі стандартами. 

На своє перше завдання новачок виїжджає разом із досвідченим наставником, який контролює весь процес. Тому навіть якщо недосвідчений помічник помилиться, наставник завжди зможе це помітити та усунути недолік.

Наші помічники можуть прийти в будь-який зручний для вас час. Тому якщо ви сумніваєтесь, можете залишитись та проконтролювати процес. А після прибирання ви завжди зможете перевірити якість послуги. Якщо помітите недоліки — помічник/ця усуне їх безкоштовно. 

Я боюсь прив’язувати картку 

Однією з умов замовлення послуг ICan є авторизація картки. Після оформленого замовлення сума не зникає — вона заморожується на рахунку до вашого підтвердження якісно виконаного завдання.

Так ми гарантуємо повернення грошей, якщо щось піде не так, а помічник буде впевнений, що отримає узгоджену оплату без затримок. 

А в разі, якщо виникнуть додаткові питання, ви завжди зможете вирішити їх з нашим адміністратором. 

Помічники пошкодять речі

Усі ми люди, тому трапитись може різне. Однак оскільки наші помічники працюють за офіційним договором, ви можете бути впевнені, що вартість пошкодженої речі компенсують. 

Ви зможете домовитись про це безпосередньо із помічником або звернутись за допомогою до адміністратора.

А раптом вкрадуть?

Наші помічники працюють чесно, тому крадіжок за увесь час існування ICan не було 🙂 

Ми зацікавлені у продовженні співпраці та розуміємо, що це можливо лише за наявності довіри та впевненості у клієнта. Ми несемо відповідальність за наших помічників, тому можемо гарантувати їхню чесність та порядність. 

В договорі, який підписують помічники, винесено окремий пункт про відповідальність за крадіжки. Тому, якщо факт крадіжки доведено, помічник зобов’язаний відшкодувати збитки. 

Це дорого 

ICan — це платформа з людським обличчям. Процеси побудовані за моделлю Uber: помічниками можуть стати звичайні люди, які бажають знайти додатковий заробіток. Ми керуємось принципом рівності та взаємоповаги всіх учасників, тому визначаємо комфортну ціну як для помічників, так і для замовників.  

Часи, коли допомогу з прибиранням могли собі дозволити лише заможні люди давно у минулому. Ціна за послуги ICan стартує від 150 грн за годину. Тому дозволити собі звільнити час для життя може дійсно кожен. 

Приблизну вартість прибирання можна розрахувати на калькуляторі.

Будуть рухати особисті речі

Якщо ви не бажаєте, щоб помічник прибирав у певних зонах/кімнатах — повідомте про це перед прибиранням. Помічники врахують ваші побажання. 

Ознайомитись зі списком послуг та замовити можна на сайті або за номером: 073 491 29 21.