Увага! Платформа iCan для пошуку допомоги по дому, саду та городу, доступна тільки у Львові

bell

Тепер прибираємо у офісі: ми почали працювати з юридичними особами! Докладніше

Довірте хатні роботи професіоналам. У Львові запустили iCan

Довірте хатні роботи професіоналам. У Львові запустили iCan

Довірте хатні роботи професіоналам. У Львові запустили iCan

У Львові в тестовому режимі запустили платформу iCan. Вона покликана з’єднати замовника й помічника для виконання різних завдань – від прибирання помешкання чи офісу до приготування їжі. Про мрію покращити сферу послуг не тільки у Львові, а й у Європі,  та про важливість особистого довірчого спілкуванняTvoemisto.tv розповів співзасновник платформи Олександр Музичук.

Олександр Музичук

«Усе почалось із особистої потреби, – каже Олександр. – Усі зайняті люди шукають, хто б допоміг із прибиранням. І питання завжди стоїть так: кому це можна довірити, хто це зробить якісно і з ким можна приємно поспілкуватись. А також як робити це системно. Ми, в принципі, знайшли собі таку людину. Проте вона не завжди вільна, вона має свій графік і ми довго вчили її, як це має виглядати».

Так з’явилась ідея запустити сайт, на якому можна робити замовлення. Зараз користувачі iCan – це люди, які цінують свій час вище, ніж гроші, які готові витратити. Серед клієнтів сервісу є бібліотекарі, письменники, бізнесмени, спеціалісти з інформаційних технологій. Цим людям важливіше робити свою роботу чи провести час із родиною, ніж робити всю хатню роботу власноруч.

принцип роботи сервісу

Принцип роботи сервісу нагадує Uber: ти реєструєшся і приймаєш замовлення, коли тобі зручно. Помічників уже зараз достатньо. Зі всіма проводить співбесіди професійний рекрутер.

«Ми – не клінінгова компанія. Ми – платформа, де люди можуть знайти собі помічника, – пояснює Олександр. – Із помічниками ми підписуємо договори.  Покладаємо надію на особисте спілкування. Якщо ми хочемо якісно надавати послуги, то мусимо бути впевненими в помічниках. Робимо роздаткові матеріали, навчаємо їх. Зараз працюємо над стандартами надання послуг. У нас клієнт може бути впевненим, що знайде собі надійного помічника».

категорії

Клієнти самі оцінюють вартість робіт, а платформа коригує цю суму, допомагаючи знайти помічника якомога швидше.

iCan має амбітні плани: вийти на ринок Східної Європи. Всі ми любимо подорожувати, а за допомогою сервісу можна буде знайти додаткову роботу у зручний час і за кордоном, і таким чином поєднати подорож та заробіток. 

Служба підтримки клієнтів:

support@ican.lviv.ua

+38(073)491-29-21
 

Джерело: http://tvoemisto.tv/news/dovirte_hatni_roboty...