bell

Тепер прибираємо у офісі: ми почали працювати з юридичними особами! Докладніше

Увага! Платформа iCan для пошуку допомоги по дому, саду та городу, доступна тільки у Львові

Як обрати виконавця та оцінити якість прибирання після клінінгу

Як обрати виконавця та оцінити якість прибирання після клінінгу

Як обрати виконавця та оцінити якість прибирання після клінінгу

Як обрати компанію-виконавця? 

Гарантії та відповідальність 

Чесна компанія завжди несе повну відповідальність за якість наданих послуг та дії клінера. Таким чином ви можете бути впевнені, що навіть при наявності претензій усі збитки відшкодують.

За цим принципом працює iCan. Усі наші працівники підписують договір, у якому вказують свої паспортні дані та гарантують матеріальну відповідальність у разі пошкодження речей. 

Крім цього, якщо ви залишитесь незадоволені прибиранням, ми гарантовано усунемо недоліки безкоштовно. Про це можна домовлятись безпосередньо з помічниками або зателефонувавши адміністратору. 

Кваліфікований персонал

Клінінг — це не звичайне домашнє прибирання. Щоб усунути усі забруднення швидко та якісно потрібно знати, за якими принципами треба прибирати ті чи інші поверхні. Саме тому компаніям необхідно постійно проводити навчання для своїх працівників. 

В iCan ми проводимо регулярні тренінги для новачків та щопіврічне підвищення кваліфікації для наявних працівників. Наші помічники знають основи сервісу та розуміють, як правильно прибирати різні типи поверхонь згідно зі стандартами. 

Помічники iCan — це не просто “люди з вулиці”, це кваліфіковані професіонали, що люблять та вміють працювати. Саме тому якість — один з головних принципів нашої роботи. 

Збір інформації

Кожне замовлення індивідуальне, тому перш ніж виїжджати на об’єкт у компанії повинні розпитати про ваші очікування, вимоги та особливості приміщення. 

iCan працює саме так. Ви можете зателефонувати адміністратору та обговорити все телефоном. 

Не любите телефонні розмови? Залишіть заявку на сайті. Скориставшись розгорнутою формою, ви можете вказати усі деталі, які не бажаєте обговорювати усно. Таким чином розмова з менеджером займе всього кілька хвилин. 

Для оцінки обсягу робіт помічники попередньо виїжджають на місце та оглядають приміщення. Саме тому на вас не чекатимуть неприємні сюрпризи у вигляді суттєвого збільшення ціни після виконаного прибирання.

Прозорі принципи оплати

Оплата за послуги не повинна бути складним чи незрозумілим процесом. 

Замовлення в iCan оплачуються карткою. Гроші не зникають: вони заморожуються на рахунку та очікують вашого підтвердження якісно виконаного замовлення. Так ми гарантуємо вам повернення коштів, якщо щось піде не так, а помічник буде впевнений, що отримає узгоджену оплату без затримок. 

З цінами на наші послуги можна ознайомитись тут

Ввічливість персоналу

Вам знайомі стереотипи про примхливих прибиральниць, які “нагримають”, щойно ви пройдете поруч? Все це — не про помічників iCan. 

iCan — це сервіс з людським обличчям. Стати помічником може будь-хто: мама в декреті, студент, людина на пенсії тощо, які бажають знайти додатковий заробіток. 

Ми керуємось принципом рівності та взаємоповаги для всіх учасників, тому наші помічники — це щирі та ввічливі люди, які люблять свою роботу та поважають одне одного. 

Як оцінити якість прибирання?

Першочергово перевірте наявність пилу. Візьміть серветку та пройдіться нею по поверхнях. Після виконаного прибирання на них не повинно залишитися бруду.

Обов’язково зазирніть у важкодоступні та неочікувані місця. Перевірте світильники, кути полиць, плінтуси, огляньте простір під ліжком. 

Кожне замовлення індивідуальне, однак після будь-якого прибирання з iCan у вашому домі має бути:

◾ зроблене вологе прибирання кахельної підлоги (на кухні, у санвузлі, коридорі)

◾ уся підлога прибирана порохотягом (окрім кахельної);

◾ протертий порох з горизонтальних поверхонь (підвіконня, тумби, столи, полиці тощо)

◾ винесене сміття. 

Детальніше про наші послуги та те, що до них входить читайте за посиланням

Маєте запитання? Пишіть нам у соцмережах або телефонуйте ☎️ 073 491 29 21.

Усе буде чистенько ✨ разом з iCan.