Увага! Платформа iCan для пошуку допомоги по дому, саду та городу, доступна тільки у Львові

bell

Тепер прибираємо у офісі: ми почали працювати з юридичними особами! Докладніше

Клінінг VS прибирання власними силами — в чому різниця?

Клінінг VS прибирання власними силами — в чому різниця?

Клінінг VS прибирання власними силами — в чому різниця?

“Для чого замовляти клінінг? Я і сама впораюсь” — часто думають господині (або господарі). Однак щодня накопичується така величезна кількість справ — робота, спілкування з дітьми, догляд за тваринами… Часу на прибирання просто не вистачає. І залишається лише роздратування від непомитої підлоги чи не протертого пилу. 

Або буває по-іншому: господиня прибирає сама, однак не завжди знає, чому потрібно пилососити м’які меблі та якими засобами дезінфікувати ванну. Тому сьогодні ми розглянемо, чим відрізняється професійна допомога по дому від звичайного прибирання власними силами. 

1. Кваліфіковані помічники

Все можна зробити самостійно. Однак, кращого результату за менший час можна досягнути тоді, коли до справи беруться професіонали. 

Якість — одна з основних цінностей ICan, тому ми вкладаємо час та кошти у професійність наших помічників. Перш ніж виїхати на своє перше завдання, помічники проходять вступне навчання. Крім цього, новеньких завжди страхують досвідченіші колеги.

І навіть на цьому професійний розвиток помічника не завершується. Щопівроку ми влаштовуємо курси підвищення кваліфікації, де помічники покращують набуті навички. 

Якість послуг оцінюєте ви. При замовленні ваші гроші не зникають, а лише заморожуються на рахунку. Після того, як робота виконана, вам зателефонує менеджер та запитає, чи задоволені ви якістю прибирання. Якщо так — гроші надійдуть до помічника, а якщо ні — помічник безкоштовно усуне недоліки. 

2. Індивідуальний підхід

Потрібно випрати штори, але цієї опції немає у стандартному прибиранні? У вас алергія і вам потрібне особливо ретельне прибирання? 

Телефонуйте! Ми особисто спілкуємось із кожним замовником, тому разом визначимо, що саме вам потрібно. 

3. Гарантії та безпека

Так, пустити чужих людей додому дійсно страшно. Іноді навіть здається, що краще прибрати самостійно, ніж хтось копирсатиметься в особистих речах… 

Однак, в ICan немає людей “з вулиці”. Наші помічники — порядні люди, яких ми ретельно перевіряємо, проводячи кількарівневу співбесіду. Саме тому вони ніколи не дозволяють собі “зайвого”. 

Крім цього, усі помічники підписують договір та надають свої паспортні дані. Тому ви можете бути впевненими в тому, що помічники не лише якісно та вчасно виконають поставлену задачу, а й не завдадуть збитків. 

А в разі, якщо ви матимете претензії, ви завжди можете звернутися за підтримкою до адміністратора. Адже для нас важлива довіра наших клієнтів. 

4. Ввічливість та охайність

Всі ми пам’ятаємо стереотипи про примхливих прибиральниць. “По помитому не ходи!” — знайомо? 

Наші помічниці не такі: вони ввічливі, привітні та охайні. Вони доводять, що допомагати з домашніми справами можна легко, приємно та з повагою одне до одного. 

Бонус: демократичні ціни

Часи, коли допомогу з прибиранням могли дозволити собі лише заможні люди давно у минулому. Сьогодні звільнити час для приємних справ може кожен!

Ціна прибирання стартує від 350 гривень. Зате скільки звільняється часу… 😉

Розрахувати приблизну вартість можна у нашому калькуляторі: http://bit.ly/2VJbOez

Замовлення за телефоном: +380 073 491 29 21.

Телефонуйте! Все буде чистенько ✨ Разом з ICan.