Увага! Платформа iCan для пошуку допомоги по дому, саду та городу, доступна тільки у Львові

bell

Тепер прибираємо у офісі: ми почали працювати з юридичними особами! Докладніше

Прибирання після ремонту

Прибирання після ремонту

Прибирання після ремонту

Прибирання після ремонту - справа не з простих. Після завершення ремонтних робіт багато в кого виникає питання: як це все прибрати. Ось з чим стикається людина, яка щойно завершила ремонт в квартирі чи будинку: гори будівельного сміття, залишки будівельних матеріалів: цементу, фуги, клею, хмара пилюки в повітрі. Справитись з цим власноруч займе чимало зусиль і не факт, що вдасться прибрати все якісно: щоби стерти залишки клею чи цементу, потрібні спеціально засоби.

Чи цінний вам власний час?

Якщо ви цінуєте ваш час та зусилля, найоптимальнішим рішенням буде викликати службу помічників iCan. Наші працівники допоможуть вам прибрати квартиру, офіс, чи будь-яке інше помешкання після ремонту. Післяремонтне прибирання має свою специфіку - забруднення часто не вивести без спеціальних хімічних засобів. Ми не радимо власноруч братися за складні плями, як от від клею чи фарб. Скажу вам чесно, ми самі не раз псували  меблі, намагаючись власноруч відтерти залишки клею чи фарби. Кажемо вам опираючись на власний болісний досвід: облиште ацетон та дизельне паливо. Помічники ICan знають, як ліквідувати забруднення так, щоби не пошкодити свіжопокладеної плитки, не залишити плям на паркеті та не переборщити з хімічними засобами.

Що входить в прибирання після ремонту:

  • очищення від пилу і слідів цементу
  • сухе прибирання стін і стель
  • детальне вологе прибирання всього кахелю (стіни+підлога)
  • усунення засохлого клею і будівельного скотчу з вікон, дзеркал, предметів меблів
  • очищення квартири від дрібних будівельних відходів та сміття
  • видалення плям фарби, клею, скотчу з підлоги (за можливості)
  • збір і винесення після будівельного сміття до 10 кг
  • + все, що входить в опцію генеральне прибирання. 
  • вфівф

Детальніше про набір послуг читайте тут.

Чому варто довіритись iCan?

Нашим помічникам можна довіряти, адже  кожен працівник сервісу iCan проходить декілька ступенів перевірки і підтверджує свої персональні дані.
Для того щоб пітримувати якість надання послуг на найвищому рівні, ми регулярно проводимо онлайн-навчання від наших рекрутерів для помічників. Ви можете бути впевнені в якості наших послуг.

Ваш час цінніший за гроші. Ознайомитись з відгуками про наші послуги можна на сторінці facebook. Робіть те, що ви любите, а iCan подбає про все інше.