bell

Тепер прибираємо у офісі: ми почали працювати з юридичними особами! Докладніше

Увага! Платформа iCan для пошуку допомоги по дому, саду та городу, доступна тільки у Львові

"Не хочу прибирати!": як мотивувати себе на прибирання вдома

"Не хочу прибирати!": як мотивувати себе на прибирання вдома

"Не хочу прибирати!": як мотивувати себе на прибирання вдома

Позитивний підхід

Не варто ставитися до прибирання квартири, як до покарання. Адже винагородою стане красивий та чистий дім, до якого приємно буде повернутись після важкого робочого дня. 

Крім цього, пам’ятайте, що постійно відкладати прибирання будинку не вдасться. Бруд лише накопичуватиметься вдома, тому вам доведеться прибирати не 15-20 хвилин, а кілька годин.

Ще одним позитивним моментом може стати зміна діяльності. Ваші очі відпочинуть від комп’ютера, а думки отримають перезавантаження та на деякий час звільняться від робочих переживань. 

Запросіть гостей

Ніщо так не мотивує поскладати речі, як гості, які ось-ось мають прийти. Спосіб підійде тим, в кого наче й безлад невеликий, але й настрою прибирати немає. А винагородою стане не лише чиста квартира, а й приємне спілкування з друзями чи близькими.

А якщо запрошувати нікого не хочеться, просто уявіть, що за 5, 10 чи 40 хвилин неочікувано хтось прийде. Тоді з’явиться додатковий поштовх зробити все швидко та максимально ефективно.  

Почніть з найскладнішого

Постійно відкладаючи найбрудніше місце в домі “на потім” ви лише стимулюватимете власну прокрастинацію. А це зовсім не додасть мотивації до прибирання. На додаток, це може навіть демотивувати: прибираючи легші місця ви постійно думатимете про те, що вас чекає попереду. 

І навпаки: коли ви впораєтесь зі складним завданням (наприклад, вологим прибиранням), інші робити буде набагато простіше. Адже заправляння ліжка після підковдри зовсім не видається складною задачею, чи не так? 😉

Рухайтесь поступово

Не варто робити все й одразу. Так ви швидко втомитесь та втратите мотивацію повторювати прибирання у майбутньому. Якщо роботи багато, краще розділіть дім на зони та щодня прибирайте якусь із них.

Спростіть процес

Спробуйте привчити себе та членів родини до порядку: завжди складайте речі на свої місця, не розсипайте дрібні предмети, мийте посуд одразу після їжі, складайте брудний одяг у кошик, регулярно ставте прання тощо. 

Також старайтесь не накопичувати непотребу. Все, що вам більше не потрібне, викидайте без жалю! Так у вас буде набагато більше місця та простору, а отже не створюватиметься відчуття захаращеності. 

Складіть розклад

Щоб прибирання перетворилось на рутину та не сприймалось, як щось надскладне, краще підійти до процесу з позиції планування. Щойно у вас з’явиться розклад та чітке розуміння, коли та що потрібно робити, об’єм задач не здаватиметься непосильним. Ви зможете ефективно розпланувати час та сили, а отже втомлюватиметесь набагато менше. 

Щоб ефективно розпланувати прибирання, потрібно зрозуміти, як саме вам подобається прибирати - щодня по 10-20 хвилин чи раз на тиждень по кілька годин? Саме від цього варто відштовхуватись, складаючи розклад.

Для тих, кому подобаються короткотривалі щоденні прибирання, може підійти такий розклад:

▪️ Понеділок: розібрати одяг у шафах.

▪️ Вівторок: витерти пил, розставити речі на полицях.

▪️ Середа: вимити підлогу.

▪️ Четвер: прибрати у ванній.

▪️ П'ятниця: прибирати на кухні (помити плиту, усі робочі поверхні тощо).

▪️ Субота: розібрати старі речі.

▪️ Неділя: поміняти постільну білизну, поставити прання.

Як результат, щоденне прибирання не займатиме багато часу. А вдома завжди буде затишно.

Змініть інтер’єр

Помічали, як після поїздки в інше місто з’являється набагато більше енергії та мотивації до дій? Все це — через зміну обстановки. Тому, якщо не хочеться прибирати, можливо ви просто втомились від речей, які вас оточують? 

Спробуйте пересунути робочий стіл на нове місце, повісити додаткові картини або навіть перемалювати стіни! Все це відкине відчуття “замиленого ока” та додасть сил для творчості. Адже ще потрібно уявити, як все буде стояти!

Не варто боятись прибирання після ремонту: це нескладний процес, з яким ви зможете легко впоратись. Зате оновлений інтер’єр радуватиме вас та принесе позитивний настрій. 

Не прибирайте наодинці

Помилково думати, що прибирання на дому — лише жіночий обов’язок. Ніколи не варто соромитись просити членів родини долучитись до прибирання будинку. Це не лише суттєво пришвидшить процес, а й сприятиме зміцненню внутрішньосімейних відносин. І як бонус — привчатиме дітей до порядку. 

Запросіть допомогу

Навіщо прибирати квартиру самостійно, коли можна запросити професіоналів? З iCan вам більше не доведеться думати про чистоту чи витрачати вихідні на прибирання. Ми з радістю подбаємо про затишок у вашому домі, поки ви працюєте, проводите час із сім’єю чи відпочиваєте. 

Вам не доведеться думати ні про прибирання іграшок за дитиною, ні про прибирання на кухні, ні про прибирання після виїзду гостей. Адже про послуги прибирання у Львові подбаємо ми. 

Прибирання квартир у Львові: ціна

Розрахувати приблизну вартість можна у нашому калькуляторі: http://bit.ly/2VJbOez

Замовлення за телефоном: +380 073 491 29 21.

Телефонуйте! Все буде чистенько ✨ Разом з ICan.