Часті запитання

Помічники:

Як стати “помічником”?

Стати помічником сервісу iCan ви зможете після реєстрації та верифікації введених даних. Після цього ви приєднаєтесь до спільноти перевірених помічників сервісу iCan.

Скільки коштує реєстрація на iCan?

Реєстрація на платформі iCan безкоштовна.

Як створити обліковий запис?

Щоб створити обліковий запис натисніть кнопку "Реєстрація" на головній сторінці. Після заповнення короткої форми реєстрації на вказаний вами номер прийде СМС з кодом підтвердження, який необхідно ввести для підтвердження реєстрації. Аби отримати можливість виконувати завдання, після реєстрації необхідно пройти верифікацію.

Як пройти верифікацію?

Ми вручну перевіряємо і затверджуємо кожен профіль помічника. Ви маєте пройти верифікацію, підтвердивши адресу своєї електронної пошти, номер телефону та завантаживши копію свого посвідчення особи (паспорту) під час реєстрації. Ми залишаємо за собою право відправити анкету на доопрацювання або відхилити профіль.

Для чого потрібно вказувати паспортні дані?

Ваші паспортні дані потрібні нам для перевірки вашої особи. Також вони допомагають захистити інших користувачів сервісу від шахрайства. Паспортні дані є конфіденційною інформацією і можуть надаватись лише правоохоронним органам відповідно до письмового запиту.

Що таке “Особистий кабінет” помічника?

Особистий кабінет - це захищена паролем система, доступ до якої маєте лише ви. В особистому кабінеті можна переглянути деталі завдання та особистого рахунку, а також спілкуватися із замовниками нових завдань.

Як додати оголошення?

Додати оголошення можна під час реєстрації та верифікації поміника.

Що робити після виконання завдання?

У разі успішного виконання, повідомте систему натиснувши “підтвердити виконання” в розділі “деталі завдання” та залиши відгук на замовника. Замовник також має підтвердити виконання завдання та залишити відгук на вашу роботу.

Як поскаржитися на завдання?

Поскаржитись на завдання та замовника ви можете надіславши листа на електронну адресу hr@ican.lviv.ua або зателефонувавши в службу підтримки за номером +380(63)984-18-09.

Як отримати кошти за виконане завдання?

Оплата за завдання надійде на ваш рахунок відразу після успішного виконання.

Яка комісія сервісу?

Комісія сервісу становить 10% від суми погодженої помічником та замовником.

Навіщо залишати відгук на замовника?

Відгуки впливають на рейтинг користувачів сервісу iCan. Завдяки двосторонньому оцінюванню ми зможемо вчасно виявляти та блокувати недобросовісних користувачів.

Чи можна розмістити рекламу на iCan?

Платформа iCan створена для допомоги замовникам та помічникам знаходити один одного. Ми не займаємося рекламою будь-яких інших товарів чи послуг.

Чи може помічик знаходити замовників самостійно?

Так, ви можете пропонувати свою допомогу у виконанні завданнь у розділі "Замовники".

Замовники:

Як зареєструватися на сервісі?

Зареєструватись на платформі взаємодопомоги iCan ви можете під час "Реєстрації завдання" на головній сторінці. Після заповнення короткої форми реєстрації на вказаний вами номер прийде СМС з кодом підтвердження, який необхідно ввести для підтвердження реєстрації.

Скільки коштує реєстрація на iCan?

Реєстрація на платформі взаємодопомоги iCan безкоштовна.

Як замовити завдання?

Створити завдання можна на головній сторінці. Після цього під завданням з’явиться перелік помічників запропонованих сервісом

Як вибрати помічника?

Ви можете обрати помічника з пропонованих сервісом відповідно до сформульованого завдання, або самостійно переглянути профілі у розділі “помічники”

Де можна знайти контакти помічника?

Контактна іформація помічника стане доступною після підтвердження угоди з обох сторін та оплати послуги через платформу.

Як швидко відповідають помічники?

Швидкість відповіді помічників може бути різною. Ми повідомляємо їм про нові заявки за допомогою SMS і електронної пошти.

Що робити після виконання завдання?

У разі успішного виконання, натисни “підтвердити виконання” в розділі “деталі завдання” та залиши відгук на помічника, який також має підтвердити виконання завдання та залишити відгук на вашу роботу.

Що таке “Особистий кабінет” замовника?

Особистий кабінет - це захищена паролем система, доступ до якої маєш лише ви. В особистому кабінеті можна переглянути деталі завданнь, а також спілкуватися із помічниками твоїх завданнь.

Як вибрати категорію послуг для завдання?

Наразі для користувачів сервісу iCan відкриті шість категорій пов’язаних з побутом.

  • прибирання;
  • готування їжі;
  • дрібний ремонт (сантехніка/електрика, тощо);
  • ремонт техніки;
  • прання/прасування;
  • догляд за тваринами.

Втім, вже незабаром ми плануємо розширити перелік категорій послуг, розпочати роботу в усіх містах України, а згодом вийти і на європейський ринок.

Як оплачувати завдання?

Оплата завдання і комісії відбуваються онлайн. Гроші знімаються з вашого рахунку лише після виконання вашого завдання. До того моменту гроші зберігаються замороженими на вашому рахунку. Так ми гарантуємо повернення грошей, якщо щось піде не так, а помічник може бути впевнений, що отримає узгоджену оплату без затримок.

Як запропонувати виконання завдання конкретному помічникові?

Запропонувати завдання конкретному помічникові можна перейшовши на сторінку його профілю і натиснути на кнопку "запропонувати завдання"

Що робити якщо завдання виконано неякісно?

Поскаржитись на завдання та помічника ви можеш надіславши листа на електронну адресу support@ican.lviv.ua або зателефонувавши в службу підтримки за номером +38(073)491-29-21.

Які існують методи оплати?

Вартість завдання перераховується з банківської карти замовника на рахунок помічника лише після успішного завершення завдання.