Увага! Платформа iCan для пошуку допомоги по дому, саду та городу, доступна тільки у Львові

bell

Тепер прибираємо у офісі: ми почали працювати з юридичними особами! Докладніше

Інформація для помічників компанії iCan

На iCan щодня замовники шукають надійних помічників для виконання різних побутових завдань. Наразі сервіс працює лише у Львові.

Для користувачів сервісу iCan відкриті шість категорій пов’язаних з побутом.

  • прибирання;
  • готування їжі;
  • дрібний ремонт (сантехніка/електрика, тощо);
  • ремонт техніки;
  • прання/прасування;
  • догляд за тваринами.

 Аби приєднатись до помічників сервісу, заповніть коротку анкету на нашому сайті і наш менеджер зателефонує Вам для уточнення деталей співпраці.


Як стати “помічником”? 

Стати помічником сервісу iCan ви зможете після реєстрації та верифікації введених даних. Після цього ви приєднаєтесь до спільноти перевірених помічників сервісу iCan.

Скільки коштує реєстрація на iCan? 

Реєстрація на платформі iCan безкоштовна.

Як створити обліковий запис? 

Щоб створити обліковий запис натисніть кнопку "Реєстрація" на головній сторінці. Після заповнення короткої форми реєстрації на вказаний вами номер прийде СМС з кодом підтвердження, який необхідно ввести для підтвердження реєстрації. Аби отримати можливість виконувати завдання, після реєстрації необхідно пройти верифікацію.

Як пройти верифікацію? 

Ми вручну перевіряємо і затверджуємо кожен профіль помічника. Ви маєте пройти верифікацію, підтвердивши адресу своєї електронної пошти, номер телефону та завантаживши копію свого посвідчення особи (паспорту) під час реєстрації. Ми залишаємо за собою право відправити анкету на доопрацювання або відхилити профіль.

Для чого потрібно вказувати паспортні дані?

Ваші паспортні дані потрібні нам для перевірки вашої особи. Також вони допомагають захистити інших користувачів сервісу від шахрайства. Паспортні дані є конфіденційною інформацією і можуть надаватись лише правоохоронним органам відповідно до письмового запиту.

Що робити після виконання завдання? 

У разі успішного виконання, повідом менеджера про завершення завдання та залиши відгук на замовника. Замовник також має підтвердити виконання завдання та залишити відгук на вашу роботу.

Як поскаржитися на завдання? 

Поскаржитись на завдання та замовника ви можете надіславши листа на електронну адресу hr@ican.lviv.ua або зателефонувавши в службу підтримки за номером +380(63)984-18-09.

Як отримати кошти за виконане завдання

Оплата за завдання надійде на ваш рахунок відразу після успішного виконання.

Яка комісія сервісу? 

Комісія сервісу становить 15% від суми погодженої помічником та замовником.

Навіщо залишати відгук на замовника? 

Відгуки впливають на рейтинг користувачів сервісу iCan. Завдяки двосторонньому оцінюванню ми зможемо вчасно виявляти та блокувати недобросовісних користувачів.

Чи можна розмістити рекламу на iCan? 

Платформа iCan створена для допомоги замовникам та помічникам знаходити один одного. Ми не займаємося рекламою будь-яких інших товарів чи послуг.

Чи може помічик знаходити замовників самостійно? 

Так, ви можете пропонувати свою допомогу у виконанні завданнь у розділі "Замовники".