Про нас

iCan - зручний сервіс для швидкого та безпечного пошуку помічників для побутових завдань: прибирання в квартирі, дрібні ремонти, збирання меблів та багато іншого. Ми мріємо створити спільноту надійних помічників та замовників, які можуть довіряти один одному.

Наразі сервіс працює лише у Львові. З часом ми плануємо розвиватись та відкриватись в інших містах України. Паралельно ми працюємо над розширенням переліку послуг, з якими вам можуть допомагати наші помічники.

 

               Як це працює?

Заповніть анкету 
Оберіть категорію та залиште інформацію про завдання, яке потрібно виконати для вас.

Отримайте пропозиції
Після створення завдання вам почнуть надходити пропозиції від помічників, які якнайкраще надаються для виконання вашого завдання.

Оберіть помічника
Вам залишається вибрати серед пропозицій, опираючись на портфоліо, рейтинги та відгуки помічників.


Після виконання завдання просто підтвердіть, що помічник  виконав доручення, і залиште відгук про його роботу. Оплата завдання і комісії відбуваються онлайн. Гроші знімаються з вашого рахунку лише після виконання вашого завдання. До того моменту гроші зберігаються замороженими на вашому рахунку. Так ми гарантуємо повернення грошей, якщо щось піде не так, а помічник може бути впевнений, що отримає узгоджену оплату без затримок.

             Наші переваги

Працюємо лише з перевіреними помічниками
Кожен помічник сервісу iCan проходить декілька ступенів перевірки і підтвердждує свої персональні дані. Також помічники проходять співбесіди та онлайн-навчання. Тому iCan безпечний для замовників.

Відгуки та рейтинги
Після завершення роботи ми просимо замовника і помічника залишити відгуки, які можна побачити в профілі кожного користувача. Ми перевіряємо та блокуємо користувачів, які надають неякісні послуги або залишають неправдиві відгуки.

Зручна і безпечна оплата
Вартість завдання перераховується з банківської карти замовника на рахунок помічника лише після успішного завершення завдання.

              Комісія сервісу

З 5 лютого ми ввели комісію сервісу, яка становить 10%. 

Ми допоможемо вам економити час і гроші, а помічникам знаходити нових клієнтів і заробляти. Реєструйтесь і ми швидко підберемо вам надійного помічника.